user_mobilelogo

Expositie HVKMA

Expositieruimte is te bezoeken iedere dinsdag van 11.00 uur tot 16.00 uur. Kasteelplein Breda.

 

JavaScript must be enabled in order for you to use Google Maps.
However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser.
To view Google Maps, enable JavaScript by changing your browser options, and then try again.

Afdrukken

Breda/Soesterberg, 14 december - In plaats van een traditionele eindejaarsbijeenkomst voor onze vrijwilligers, heeft de HV KMA met ongeveer 50 vrijwilligers een educatief uitstapje gemaakt naar het Nationaal Militair Museum te Soesterberg. Deze dag werd ons aangeboden door de Commandant Nederlandse Defensie Academie, generaal-majoor Nico Geerts, als dank voor de bewezen diensten. De dag werd begonnen met een ontvangst met koffie op het Blokhuis en een persoonlijk onthaal en woord van waardering van de C-NLDA. Na terugkeer uit Soesterberg vond in de Bolognazaal de formele overdracht plaats van ons bestuurslid mr. kolonel b.d. KLu Jos Schlangen aan kolonel b.d. inf. Herman Engelsman. Jos Schlangen is een van de medeoprichters van de stichting in 2003 en heeft ons jarenlang voorzien van juridische ondersteuning. Desgewenst kunnen we ook in de toekomst blijven rekenen op zijn deskundige adviezen.

Jos Schlangen bestuursoverdrachtvrijwilligersdag 2017